• Implant o średnicy 3 mm jest dwuczęściowym implantem stomatologicznym mającym zastosowanie w wąskich przestrzeniach w obszarze zębów siecznych. Implant ten został opracowany z myślą o optymalizacji tkanek wokół implantu pomimo niewielkiej ilości dostępnego miejsca.
C-MSC_SiteEnCoupe_TZ
  • Zalecane subkrestalne pozycjonowanie platformy protetycznej, zaprojektowane na podstawie tych samych założeń co system In-Kone®, sprzyja zaciskaniu się kości wokół szyjki implantu.
    Wąskie, ale wytrzymałe komponenty protetyczne umożliwiają tworzenie się grubego, ochronnego złącza śluzówkowego wychodzącego naprzeciw potrzebom estetycznym.
TZ-ActilockConcep

Koncepcja Acti-Lock®

  • Implant 3.0 jest również oparty na koncepcji Acti-Lock®, czyli innowacyjnym sposobie blokowania na stałe komponentów protetycznych w jamie ustnej bez potrzeby stosowania śruby mocującej. System blokowania klinującego bazuje na tradycyjnej, sprawdzonej zasadzie mechanicznej, która w implantologii stomatologicznej jest czymś wyjątkowym. Łączniki „aktywowane” są specjalnym „aktywatorem” szybko i łatwo, a pacjent nie odczuwa przy tym żadnego dyskomfortu.
    Zespolone komponenty w każdym momencie mogą zostać rozłączone i wyjęte za pomocą ekstraktora – w tak samo łatwy i bezbolesny dla pacjenta sposób.

3.0 implant film

  • Implant ten może być wprowadzany przy użyciu zestawu chirurgicznego ULTIMATE. Rozwiązaniem alternatywnym jest specjalny, dedykowany zestaw chirurgiczny, dzięki czemu użytkownik ma swobodę wyboru.