In-Kone®Więcej tkanek, mniej tytanu

Dwa profile…

        UNIVERSAL            PRIMO

…jedna filozofia

  • System implantologiczny In-Kone® został zaprojektowany w celu zoptymalizowania sposobu kształtowania tkanek wokół implantu. Zalecane subkrestalne pozycjonowanie platformy protetycznej sprzyja zaciskaniu się kości wokół implantu i tworzeniu grubego złącza śluzówkowego. Uzyskana w wyniku tego objętość tkanek miękkich zapewnia wytworzenie się warunków troficznych, gwarantujących długotrwały efekt estetyczny tkanek.

                 In-Kone® UNIVERSAL                                                   In-Kone® PRIMO
                  Compressive profile                                                    Progressive profile   

  • Implanty In-Kone® są dostępne w dwóch wersjach: UNIVERSAL i PRIMO. Oba profile mogą być wykorzystywane w celu zapewnienia efektywnego leczenia we wszystkich sytuacjach klinicznych.
  • In-Kone® UNIVERSAL sprawdza się doskonale w przypadkach, w których wymagana jest dobra stabilizacja pierwotna: implantacja natychmiastowa, kość o niskiej gęstości lub warunki wymagające zastosowania krótkich implantów.
  • In-Kone® PRIMO jest szczególnie wygodny dla klinicystów szukających implantu wszechstronnego, zapewniającego elastyczność działania w połączeniu z protokołem pozwalającym na jego zastosowanie w większości sytuacji klinicznych.

Film: In-Kone®

PDF: Broszura PRIMO & ULTIMATE

Jeden wspólny zestaw chirurgiczny dla obu implantów  NOWOŚĆ!

TrousseUltimate_Compo

  • Zarówno implanty In-Kone® UNIVERSAL, jak i In-Kone® PRIMO są kompatybilne z nowym protokołem chirurgicznym ULTIMATE, co zapewnia całkowitą swobodę działania terapeutycznego.

+Dowiedz się więcej

TrousseUltimate_EclateeHD

Film Protokół ULTIMATE

PDF: Broszura PRIMO & ULTIMATE